jigolo

Ordu’da Jigolo Ajansı Var Mıdır ?

Herkese selam ! Ordu’da jigolo olmak mı istiyorsunuz ? Şehrinizde bu işi gerçekten gizlilik çerçevesinde yapabileceğinizden eminseniz doğru yerdesiniz. Öncelikle Ordu’da jigolo arayan bir çok olgun bayan mevcuttur.

Bireysel jigololuk nasıl yapabilirim ?

Bireysel olarak jigololuk yapabilirsiniz. Yalnız bu durum ne kadar sağlıklı olur , tartışılır. Alınan ücretler bir ajansa yada bir şirkete bağlı olarak çalışan kişilere göre daha az olur. Gizlilik konusunda yasal hakka sahip olamazsınız. Müşteri potansiyeliniz az olur.

Ajansla Çalışmanın Nasıl Bir Yararı Olur ?

Ordu'da jigolo
Ordu’da jigolo

Ajans yada bir şirkete bağlı olarak çalıştığınız takdirde size sunduğu olanaklar çok daha fazla olur. Görüşmeleriniz gizlilik ve güvenlik esaslı gerçekleşir. Müşteri potansiyeliniz haftalık olarak iki görüşme garantisi sunar. Tüm yasal haklarınız avukatlar dahilinde olur. Ücretinizi almadan görüşme onayı gerçekleşmez. Ödeme alamama gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. 1.000 ile 10.000 TL arasında kazanç imkanı sağlar.

Kişisel müşteri temsilciniz her sorunuzda size canlı olarak destek vermektedir. Kimlik bilgileriniz otelde  gizli olur.

Ordu’da Jigololuk İçin En Önemli Unsurlar Nedir ?

Özellikle erken boşalma sorununuzun olmaması gerekiyor. Başka bir deyişle karşınızdaki bayan doyuma ulaşmadan siz ulaşıyorsanız bayanın ikinci kez tercih edeceği bir bey olmazsınız. Görüşme sonrasındaki memnuniyet dönüşleri çok önemlidir ve bu sizin referansınız olur. Böylelikle buluşma gerçekleştirdiğiniz bayan tarafından memnuniyet dönüşü olursa

Ordu'da jigolo
jigolo

daha uzun soluklu çalışma imkanımız olur. Buda sizin bir nevi sizin reklamınız diyebiliriz.

Ordu’da Jigolo Talepleri

Görüşeceğiniz bayanlar olgun iş kadınlarıdır. Bu nedenle yaş aralıkları 30 ile 45 yaş arası değişkenlik gösterir.  Görüşmeler otellerde olur. Çünkü otel dışında gizlilik ve güvenliğiniz sağlanamaz. Sağlık sorununuz ya da bulaşıcı hastalığınız olduğu takdirde ne yazık ki bu iş için uygun değilsiniz.

Ödemeniz direkt olarak bayan tarafından gerçekleşmektedir. Bununla birlikte nakit olarak ya da banka hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Lakin ödenekleri ajans adı altında almaktasınız. Çünkü karşı tarafa bunun faturalandırması sağlanır. Kısacası aldığınız ödemeden kaynaklı sizden ödenek aldığınıza dair bilgi istenir. Ödemenizi almadan herhangi bir görüşme gerçekleşmez.

Ordu’da jigolo olmak artık çok kolay ! Hatta tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurup en kısa süre de bizimle iletişime geçmek.

local_offerevent_note Temmuz 15, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir