İstanbul jigololuk

İstanbul Jigololuk İş İmkanı

İstanbul jigololuk hizmetleri iş imkanıyla sizlerle! Kendine güvenen beyler ! Olgun iş kadınlarıyla gizlilik çerçevesinde görüşmeye hazır mısınız? Hem keyifli vakit geçirip hemde para kazanmak hoş olmaz mıydı  ?

Jigololuk nedir ?

Öncesinde bunu çok kısa özetleyelim ;

Jigololuk , para karşılığı kadınlarla cinsel birliktelikte bulunan  beylere verilen ad. Jigololuk mesleği cinsel birliktelik harici gezilerde, çeşitli sosyal etkinliklerde kadının yanında eşlik etmektir. Ücretlendirme nasıl olur , ne kadar kazanç elde edilir bunu inceleyelim.

Ortalama olarak aylık kazançlar 10.000 tl ile 45.000 tl arasında değişir.

"<yoastmark

Ne kadar ücret kazanacağınız tamamen sizin elinizdedir. Bayanlara karşı nazik , kibar ve hoş görülü olmanız gerekir.

Birde gizlilik konusuna değinelim. Jigololuğun temel kurallarından en önemlisi gizliliktir. Görüşmeler tamamen gizlilik çerçevesinde gerçekleşir. Sizlerde görüşeceğiniz bayanlarda buna çok dikkat etmelidir.  Kısacası görüşmenize üçüncü kişiler asla dahil olmamalıdır. Her hangi bir bilgi paylaşımı farklı bir bireyle sağlanmamalıdır.

İkili ilişkiniz tamamen sizle bayanın arasında kalmalıdır. Bu nedenle görüşmeniz esnasında her hangi bir ses kaydı , video çekimi , fotoğraf çekimi bunlar kesinlikle yasak olan unsurlardır ve dikkat edilmesi gerekmektedir.

Jigololuğun önemli unsurlarından bir diğeri ise karşı taraftaki bayanı tatmin ediyor olabilmenizdir. Önceliğiniz her zaman bayan olmalıdır. Karşı tarafı ne kadar mutlu ve tatmin ederseniz hem daha fazla kazanç kazanırsınız hem de müşteri potansiyeliniz artar.

Bayanlar jigolo seçerken nelere dikkat eder  ? İstanbul Jigololuk Hizmetleri

İstanbul jigololuk hizmetleri bayanların önceliği her zaman dış görünüştür.  Görüşmelerinize titiz ve bakımlı gitmeniz gerekmektedir. Hitap etme şekliniz çok önemlidir. Laubali şekilde davranmamanız gerekmektedir. Aradaki ince çizgiyi korum

"<yoastmark

İstanbul Jigololuk Hizmetleri Görüşmeler nerede olur ?

Görüşmeler bayanın belirlemiş olduğu lüks otellerde olur. Çünkü gizlilik politikası gereği evlerinde bir görüşme yapmazlar. Bu nedenle gerekli güveni de vermeniz gerekir. Bu güven oluştuğu takdirde bayanın evinde tutku dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.

Bayanların önceliği her zaman dış görünüştür.  Görüşmelerinize titiz ve bakımlı gitmeniz gerekmektedir. Hitap etme şekliniz çok önemlidir. Laubali şekilde davranmamanız gerekmektedir. Aradaki ince çizgiyi korum anızda fayda var.

İstanbul jigololuk hizmetleri gizlilik ve güvene son derece dikkat eder. Hemen hemen her ilçeye hitap etmektedir. Jigololuk hizmetleri size aynı gün iş imkanı sunmaktadır.

İstanbul jigololuk hizmetleri geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Yapmanız gereken bir an önce karar verip kendinize güvenmeniz ve bu iş için bir adım atmanızdır. Eğer kararınız olumlu yönde ise size bu konuda yardımcı olabilecek sitenin linkini bırakıyorum mutlaka bir göz gezdirin.

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bizimle doğrudan iletişime geçmek için tıklayın. Artık olgun bayanlarla görüşmek çok kolay. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey başvuru formunuzu doldurup beklemede kalmak. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacaktır.

local_offerevent_note Temmuz 9, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir