Diyarbakır'da-jigolo-araniyor

Diyarbakır’da Jigolo Aranıyor !

Merhaba sizde jigolo olmak istiyor ve bunu şehriniz de mümkün olmadığını mı düşüyorsunuz? Size güzel bir haberimiz var. Artık Diyarbakır’da jigolo olmak imkansız değil. Yaptığım araştırmalar sonucu edindiğim bilgileri kısaca özetlemeye özen göstereceğim. Tüm sorularınızın cevaplarını bu makalede bulabilirsiniz.

Diyarbakır’da jigolo talepleri ne düzeydedir?

jigolo
jigolo

Son dönemlerde jigololuk ülkemizde  yoğun talep görmekte. Birçok bey hem keyifli vakit geçirip hem de para kazanma fikrini oldukça cazip görmekte.

Diyarbakır’da jigolo talepleri mevcuttur fakat İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirler kadar rağbet görmemektedir.

Diyarbakır’da Ne sıklıkla Görüşmeye Gidebilirim ?

Görüşme taleplerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu durum haftada iki gün görüşme garantiniz olur !

Diyarbakır Jigolo Buluşmalarda Nelere Önem Vermelidir ?

Bayana karşı her  zaman nazik ve kibar olunması gerekmektedir.

Buluşmanıza temiz kıyafetler ile gidilmelidir , kişisel temizliğe önem verilmelidir.

Buluşmalar esnasında gizlilik ihlali olacak durumlardan uzak durmakta fayda vardır.

jigolo
jigolo

Ses kaydı , video kaydı ve fotoğraf çekimi kesinlikle yasaktır. Olduğu takdirde hakkınızda yasal işlem süreci başlatılır.

Nerede ve nasıl görüşme olur?

Görüşmeleriniz otellerde gerçekleşmektedir. Diyarbakır jigoloları görüşmelerini merkezi konumlardaki otellerde gerçekleştirmektedir.

NOT : Görüşme yapacağınız oteller konumuzdaki lüks otellerde olur pansiyon tarzı yerlerde görüşmeler  yasaktır.

Konum olarak her ne kadar doğu ana dolu bölgesinde de olsanız çevrenizde ki kişilerden yola çıkarak bizim burada bu tarz iş olmaz canım s

jigolo
jigolo

açmalık gibi düşünceleriniz var ise bunları bir kenara bırakın. Her kadının kendine göre cinsel ihtiyaçları olmaktadır. Bunları karşılamak adına ülkemiz şartlarını da düşürsek jigoloya ihtiyaç duyulması gayet normal bir durumdur.

Diyarbakır da tıpkı diğer illerimiz de olduğu gibi jigoloya ihtiyaç duyulmaktadır. Jigolo olmak için gerekli tüm olanakları sağlaya bileceğinizi düşünüyorsanız eğer çalışmaya başlayacağınız ajans linkini buraya bırakıyorum.

Son olarak bir ajansla çalışmaya başlamak istediğiniz takdirde kayıtların ücretli olduğunu göz önünde bulundurarak bir başvuru formu doldurun. Sonuçta ücretsiz bir şekilde kimse konuyla alakalı iş imkanı sunmaz. Jigololuğun size sunduğu cazip iş imkanı sayesinde oldukça sosyal bir çevreniz olacağının da bilince olun.

Bir çok olgun bayan artık bir tık uzağınızda.

local_offerevent_note Temmuz 14, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir