Aydın Jigolo

Aydın Jigolo ajansımız sizlere yeni bir hayat vaat ediyor. Kolay yoldan para kazanmanın ve lüks bir yaşam sürmenin keyfini bizimle yaşayacaksınız. Bayanlar yaşamlarında ki cinsel boşluğu doldurmak

ve tatmin olabilmek için seks partnerine ihtiyaç duyarlar. İşte tam burada da devreye bizler giriyoruz.

Sizleri en iyi şekilde hazırlayarak en lüks otellerde , jakuzili odalarda muhteşem bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu durumdan kazanç sağlayacaksınız.

Aydın Jigolo Web Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmelisiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra kısaca kendinizi anlatmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunuz Aydın Jigolo Ajansı yetkilileri tarafından incelenmektedir. İncelendikten sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından sizinle iletişime geçiliyor. Sizlere yapmanız gerekenler , fırsatlarımız ve bilgi sahibi olmanız gereken her detay aktarılmaktadır.

Tecrübeli temsilcilerimiz sizlere çalışma prosedürümüzü , ne yapmanız gerektiğini , sürecin nasıl işlediğini aktaracaklar.

Aydın Jigolo Paketlerimiz 

ÜÇ AYLIK BAŞLANGIÇ PAKETİ

Haftada iki gün bayan yönlendirmesi alıyorsunuz. Aylık sekiz toplamda yirmi dört görüşme alma hakkınız oluyor. Görüşmeleriniz saatlik ve gecelik olmak üzere iki şekildedir.

ALTI AYLIK DENEME PAKETİ

Haftada dört gün bayan yönlendirmesi alıyorsunuz. Aylık on altı görüşme alıyorsunuz. Görüşmeleriniz saatlik ve gecelik olmak üzere iki şekildedir.

YILLIK VIP PAKETİ 

Dilediğiniz gün ve saatlerde buluşma gerçekleştiriyorsunuz. Kazançlarınız diğer paketlerle aynı değildir. Tüm ayrıcalıklardan yararlanmaktasınız.

Görüşmeleriniz ev, apart, pansiyon tarzı yerlerde değil gizlilik ve güvenlik açısından otelde gerçekleşir. Otele bayan ile ortak karar veriyorsunuz. Aydın’ın en lüks otellerinde zaman geçiriyorsunuz. Çünkü sıradan olmak bize göre değil. En iyisini her zaman biz yaparız.

Bu nedenle kendimize rakip tanımıyoruz. Senelerdir tecrübelerimizden edindiklerimizi her zaman kendimizi geliştirmek,sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için kullandık. Sektörde tek ajans olmak bizi onurlandırıyor. Öncelikle hem üyelerimizin hem de bayanlarımızın memnuniyeti bizleri çok mutlu ediyor. Bu nedenle en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Çünkü bunu hak ediyorsunuz.

Kolay yoldan yüksek kazançlar elde etmek isteyen beyler artık saatlerce çalışıp kendinizi yormanıza gerek kalmadı.  Bundan dolayı bizi tercih ederek kaliteli ve sosyal yaşama sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece cinsel performansınız ile. Hayal gibi ama gerçek… Hemen bizimle iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

local_offerevent_note Temmuz 1, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir