Nasıl Jigolo Olunur ?

; Selam ! Jigolo olmak istiyor ve işleyişin nasıl ilerlediği merak mı ediyorsunuz ? Öncelikle size bu yazım da jigololuk nedir ; kimler üye olabilir , çalışma zorluğu nedir , üye olmak zorunlu mudur , nasıl jigolo olunur olgun bayanlar nelerden hoşlanır bunları cevaplayacağız hazırsanız başlayalım !

Jigolo Ne Demektir ?

Olgun bayanlarla ücret karşılığı cinsel münasebette bulunan erkek bireydir. Nasıl jigolo olunur ? Kendine güvenen her erkek jigolo olabilir. Belli başlı temel kurallar vardır. Bunlar nedir çok kısa özetleyelim. Jigolo olacak her erkek birey kişisel bakımına özen göstermelidir. Bundan dolayı temizlik ve titizlik her iki taraf için çok önemlidir.

Çalışma zorluğu nedir?

Çalışma saatleri oldukça esnektir. Görüşmeler genelde geç saatlerde gerçekleşir. Bayanlarla çalışmak genel olarak zordur.Bu nedenle  anlayışlı olmanız gerekmektedir. Karşınızda ne istediğini  bilen bir kadın var ise onu tatmin etmesi oldukça zor olabilir. Olgun bayanların doyumsuz olduğu bilmeniz gerekir. Sonuç olarak söz konusu olgun bayanlar olduğunda sabır ve özveri ile çalışmanızda fayda vardır.

Jigolo nasıl blankolunur ?

Öncelikle kendinize bu işi yapan güvenilir bir kurum bulmanız gerekmektedir. Bunun için size yardımcı olacağım , merak etmeyin. Bu işi yapmak istiyorsanız eğer üyelik ücretini gözden çıkarmanız gerekir. Önemli olan doğru yer ile çalışmaktır bunu unutmayın.

Üye olmak zorunlu mudur ?

Hiç bir kurum yada kuruluş size ücretsiz bir şekilde iş imkan

ı sunmaz ve genel olarak üyelik ücretine tabi tutulursunuz. Bu nedenle başlangıçta sizden ufak meblağda bir üyelik ücreti istenmektedir. Bu meblağlar 400 TL ile 1000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Üye olduktan sonra işleyiş nasıl olur?

Öncelikle kişisel müşteri temsilciniz olacaktır. Bulunduğunuz konumdaki olgun bayanları tarafınıza yönlendirecekler. Sizin için bir randevu oluşturacaklardır. Randevunuzun olduğu bayan ile iletişime geçersiniz. Ücret , saat ve konum gibi detayları bayan ile görüşüp anlaşmaya vardığınız takdirde

blankgörüşme için ilk adımınızı atmış olursunuz. Ve bingo !  Artık yapmanız gereken tek şey akşam buluşmanıza özenle hazırlanmaktır. Başta ne demiştik temizlik ve titizlik buna dikkat edelim.

Olgun bayanlar ! Görüşmeleriniz  30 ile 45 yaş aralığındaki bayanlar ile gerçekleşir. 20 yaşında kadın ile görüşürüm hayaline kapılmamalısınız. Böylece minimum yaş 30’dur. Evet arkadaşlar size konuyla alakalı kısa yazılar halinde durumu özetledim. Şimdi kendinize güveniyorsanız linki aşağıya bırakıyorum.

local_offerevent_note Temmuz 7, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir