kibris-jigolo-ajansi

Kıbrıs Jigolo Ajansı

Merhaba arkadaşlar ! Kıbrıs jigolo ajansı hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda edindiğim bilgileri sizinle paylaşacağım.

Türkiye;’de jigololuk yasal değil. Artık bunu hepimiz bunu biliyoruz. Öyleyse Kıbrıs’ta yasal mıdır? Evet Kıbrıs’ta  jigololuk yasaldır ve bunu yasal bir şekilde yapan bir çok ajans mevcuttur. Hangi ajanslar olduğunun bilgisini sizinle paylaşacağım.

Jigololuk nedir ?

kibris-jigolo-ajansi
kibris-jigolo-ajansi

Olgun bayanlarla para karşılığı cinsel birliktelik yaşamak , bayanı tatmin etmektir. Aynı zamanda bayana hoş vakit geçirtmek bayanın gönlünü hoş tutmak , tatil veya iş seyahati gibi durumlarda bayana eşlik etmektir. Bunun karşılığında kazanç sağlamaktır. Bayandan alacağınız ücret bayan ile ne kadar vakit geçirdiğinize bağlı olarak değişir. Bir saat görüştüğünüz bayanla , bir gün geçirdiğiniz bayan arasında ücret farkı elbette ki vardır. Ne kadar uzun süre vakit geçirirseniz alacağınız ücrette artış olacaktır. Tabi ki  bu süre zarfında bayanı memnun etmeniz önemli bir unsurdur.

Kendi isteklerinize göre değil , bayanın isteklerine göre hareket etmelisiniz. Bayanı ne kadar memnun ederseniz o kadar fazla kazanç elde ederseniz. Bu sizin müşteri potansiyelinizi arttırır. ve diğer bayanlara iyi bir izlenim bırakırsınız tercih eden değil tercih edilen olduğunuzu lütfen unutmayın burada seçme hakkı sizde değil karşı tarafta ki bayan da olur.

Tercih edilmek için ne yapmalısınız ?

Kişisel bakımınıza özen göstermeli görüşmelere temiz tertipli ve bakımlı gitmelisiniz. Bayanlar son derece elit iş kadınları oldukları için karşındaki beyden de aynı bakımı ister. Hayat kadını bir kişiyle görüşme yapmıyorsunuz o bunun için baya karşı davranışlarınıza özen göstermeli bayana karşı nazik ve kibar olmalısınız karşınız da ki bayan da ki bayan da size aynı şekil davranacaktır bundan hiç şüpheniz olmasın. Bayana karşı argo kelimeler kullanmaktan kaçının  bunlar yasak olan unsurlardır bayan şikayetçi olduğu takdir de hakkınız da yasal işlem süreci başlatılır bizden söylemesi.

Kıbrıs jigolo ajansı Türkiye de hizmet verir mi ?

Türkiye’ de yasal olmasa da Kıbrıs Jigolo Ajansı Türkiye’ de de hizmet vermektedir. Peki bunu nasıl yapıyorlar ? Jigololuk ajansı adı altında yapmazlar. Bir kılıf uydururlar. Örnek vermek gerekir ise cast ajansı veya organizasyon hizmeti adı altında sizlere bu hizmeti sunarlar. Böylelikle her hangi bir sorun yada problem yaşamazsınız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Kıbrıs’ta hizmet veren ve bu işi Türkiye ‘ de de yapan ajansın iletişim bilgilerine ulaşmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

local_offerevent_note Temmuz 8, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir