amasyada-jigolo-arayan-bayanlar

Amasya’da Jigolo Arayan Bayanlar

amasyada-jigolo-arayan-bayanlar
amasyada-jigolo-arayan-bayanlar

Amasya’da jigolo arayan bayanlar için ajansımız her geçen gün kendini daha da fazla geliştirmeye devam etmektedir. Bu nedenle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Tüm olanakları en kolay şekilde sizlere sunuyoruz.

Senelerin vermiş olduğu tecrübe ile birlikte ne istediğinizi biliyor adımlarımızı ona göre atıyoruz. Bu nedenle rakip tanımıyoruz. Çünkü sektörde bizimle rekabet edebilecek herhangi bir ajans göremiyoruz.

Avantajlarımız nelerdir ?

Yıllardır bu sektörde öncü olup , sektörün tüm olumsuz taraflarını pozitife çevirebilmek en büyük artımızdır. Güvenilir bir ajans olduğumuzdan dolayı üyelerimiz tedirginlikle değil mutlu yüzlerle çalışmaktadırlar. En elit bayanlar ve tecrübeli jigolo arkadaşlarımız ile çalışarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Amasya’da jigolo arayan bayanlar için tek tercih olduğumuz için onur duyuyoruz.

Amasya’da Jigolo Arayan Bayanlar Gizliliği Nasıl Sağlıyoruz ?

amasyada-jigolo-arayan-bayanlar
amasyada-jigolo-arayan-bayanlar

Öncelikle hiç bir üyemizin profilini veya bilgilerini web sitemiz dahil hiç bir platformda yayınlamıyoruz. Üyelerimizin bilgileri ajans bünyesinde saklı kalmakla birlikte sadece görüşme talebi olan bayanımız tarafından görüntülenebilir. Sözleşme kuralları gereği gizlilik ihlal edilemez.

Paketlerimiz 

Paketlerimiz üç aylık başlangıç paketiyle başlamaktadır. altı aylık ve yıllık paketler olarak devam etmektedir. Üyelerimize öncelikle başlangıç paketimizi öneriyoruz. Çünkü nasıl çalıştığımızı bu süreçte öğrenerek , kendilerine olan güvenlerini kazanmaları için yeterli bir süreç oluyor. Sonrasında dilerlerse yıllık paketlerimiz ile devam edebiliyorlar. Başlangıç paketimiz haftada iki görüşme sunmaktadır. Üç ay boyunca toplamda yirmi dört görüşme alma hakkına sahip olursunuz.

Başvurularımız

Başvurularınızı Amasya Jigolo Sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda 7 / 24 whatsapp canlı destek hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz. Hatta başvuruda bulunabilirsiniz. Sonuç olarak başvuru yapmanız çok basit. Sadece beş dakikanızı ayırarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Görüşmelerimiz

Görüşmeleriniz ev , apart , pansiyon tarzı yerlerde gizlilik ve güvenliğin sağlanamamasından dolayı gerçekleşmez. Çünkü güvenliğiniz bizim için en önemli kısımdır. Amasya’nın en lüks otellerinde gerçekleşir ve sizi muhteşem bir gece beklemektedir. Partneriniz ile ortak karar verdiğiniz otele rezervasyonunuz , ajansımız tarafından sağlanır. Sizlere her türlü kolaylığı sunmaktan bizimle keyif ile çalışmanızdan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Ödemeleriniz

Ödemeleri görüşmüş olduğunuz bayandan dilerseniz elden nakit olarak dilerseniz de şahsi banka hesabınıza alma hakkına sahipsiniz. Kazancınız yalnızca sizin tarafınızdan alınabilmektedir. Bu sebeple üçüncü şahısları hiçbir şekilde karıştırmamalısınız.

 

local_offerevent_note Temmuz 8, 2021

account_box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir